Srpen 2012

Voňavé jméno

28. srpna 2012 v 22:10 | Rohlíček |  Naše zážitky
Čoud, toho je spousta druhů! Z cigaret, z komína, z táboráku nebo ze stánku! Taky se říká - dej mi čouda, to nám nevyšlo, tak jsme ho koupili! Teda my jsme na něj zavolalii a dospěláci platili - asi za hlídání, nerozumím tomu!
Věřte nevěřte, zase je to veverka, z doby ledové, jako náš Žuch, akorát menší a v packách nemá nic. Netváří se, že by mu to vadilo! Nevoní kouřem, ale novým plyšem, je mazlivý a trochu divoký!
Opět to byly ty dny města, jako před rokem, i stánek byl stejný, na tomtéž místě! Bylo překrásné počasí, lidi veselí, pusy plné, hodně hudby, piva i medoviny! Pouť, jak má být!
"Tadyyy, tady to je, v tadytom stánku jsem chvilku bydlel, kromě toho, jak jsme cestovali," volal Žuch nadšeně!
Přibatolila se menší veverka, se sametovou jistotou podobnou svému kožichu prohlásila, že půjde s náma a... a nikdo jí to vlastně nevymlouval:)
Nad jménem jsme neváhali, všude to tak vonělo grilováním... Tak to budou dva měsíce, co se u nás Čoud zabydlel! Lidi se smějou, kamkoli zavítáme, protože vidí dva dospělé a 4 veverky... Jsou nás plné batohy, postele, náruče, vlaky, kolotoče, stánky, nejspíš trochu blázním!
Až spatříte pěkného plyšáka, kupte si ho, nebo vyproste na někom blízkém, budeme vám vděční i za něj!
Za všechny obyvatele hotelu RoBen se loučí veverka Rohlíček

Omluva a přivítání

27. srpna 2012 v 23:30 | veverka Bényk |  Plyšové úmysly
Jeeemine, hrůza hrůzoucí, to smutně přiznáváme!
Tak dlouhatánsky jsme tu nebyli! Teda po pravdě, na světě jsme byli, jen ne na internetu, zanedbali jsme stránku našeho hotelu RoBen, až nám blog.cz hrozil zrušením! Nedělá se to, že ne? Takhle hrozit plyšákům a rozlitovat je?:(
Máme se dobře, to vám povím! Lítáme si na drakovi, hrajem různé hry, jezdíme na výlety, hlavně na motorcee tygrovi, i trochu pošťuchování musí být!
Naši dva dospělí mají na iPhonech hru, v níž je hodně naštvaných žaludů! Jsou moc dobré a vůbec se nezlobí, asi to někdo špatně přeložil!
Doufáme, že naše hrstička čtenářů je taky "naštvaná" jenom jako! Stejně se po nás nikdo neptal... škoda!
Takže se moc omlouváme, zároveň nás vítáme zpět a plánujeme další dva články - o novém kamarádovi a malém vězení! Musím to napsat, abych to dodržel!
Za celé osazenstvo plyšového hotelu veverka Bényk