Jízda na nejlepší motorce na světě!

26. května 2011 v 15:15 | Bényk |  Naše zážitky
Zažili jsme dneska něco, o čem se musí vyprávět, protože je to nevšední, veselé a možná jen pro jednou jedinkrát…
Svezli jsme se na nejlepší motorce na světě!


Bbbrrrrrrrmmmmmmmmmm, bbbbbrrrrrrmmmmmmm, eeeeeeeeennnnnneeeeeeeeeeeeeeeen, nnnnnneeeeeeeeeeeeeeennnnnnn! Drn, drn, drn, drn, drrrrrn, čekaaaaaaaam, drn, drrrrnnnnnn, kde jste kdooo!
Spozorněli jsme, co to má být? Motorka u našeho hotelu? Kdyby jenom to, ona byla pruhatá a mluvila… Chvěla se, přímo vibrovala… Mávala šťastně ocasem. To je jako věšák na zavazadla? Přece žádné nemáme!
Bleskově jsme se seběhli - veverky já Bényk a kamarád Rohlíček, další veverka Čau, pejskové Virusek a Bern, přijela i naše pokladnička Toyota a s nadšením jsme vískali a poskakovali!
"Jé, tygře, tygře, ty máš nápady!!!"
"Teď nejsem tygr, jsem motorka, nasedejte, honeeem"!"
Pojedeme do lesa, na stráň, na nádraží pozorovat vlaky, pojedeme kamkoli mimo město, radovat se nebojen tak koukat kolem sebe, juchuuuuuuuuuuuu!
Postupně jsme se vyhoupli na ten krásný, huňatý hřbet, zabořili do kožichu packy a strašně pevně se drželi!
Svištěli jsme - téměř vzduchem - tygr jako by letěl, řval a my s ním. Cyklisti raději uhýbali a udiveně hvízdali. Stromy, domy, auta se jen mihly a mizely v dálce za námi¨. Když tygr přeskočil potok, jen se voda zavlnila!
Na chvíli jsem zavřel oči, jen se nesmím pustit ani bát, ptát se, přemýšlet, nesmím, neeeeeeeee… Eeeeeeennnn nnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnn, takovou syrénu jsem nikdy dřív neslyšel!
Motorka se vzpínala, stříhala zatáčky, smála se tygřím hlasem…
Když jsme prudce spomalili a najednou jsem visel za packy, oči jsem otevřel… Tygr stál na zadních ve vstupních dveřích hotelu a čekal, až se zkutálíme na koberec… Ale snad byl na zemi dřív než my…
"he, he, co jsem to, jak jsem to, proč…? Já už nikdy nebudu motorkouuu!"
Skoro nás rozbrečel, vždyť to bylo tak bezva.
Tygr přiznal, že už mu nezbyla ani trocha síly. On totiž ten náš maximalista - co to asi je - jel hned na poprvé moc divoce a daleko.
Možná, když budem moc hodní, zkusíme ho uprosit… Poradíme mu, aby vybral kratší cestu, ale to asi nepomůže, neboť ta naše šelma není žádný troškař.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 princess wedding dress 2013 princess wedding dress 2013 | E-mail | Web | 2. května 2013 v 8:18 | Reagovat

I always like to read on these topics and one of the best thing is this
http://www.caredresses.org/evening-dresses.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama