Veverkou jsem nejradši!

3. listopadu 2010 v 11:08 | Čau |  Naše zážitky
Původně se jmenuju Čau a jsem veverka zrzavá s drsným kožíškem i hlasem. Jména a vlastnosti, které mi postupně přibývaly jsem vlastně vždycky měl, jen jsem to pozdě zjistil. Vším, čím jsem byl jsem byl rád. Psounem veverkovitým, kotoulem veverkovitým - z toho mi zůstalo nadšení dělat všelijaké kotrmelce. Medvídkem jsem chtěl být, ale to má do veverky daleko, takže mi to nešlo. Taky vakoveverka jsem byl a od té doby mi v RoBenu občas říkají Vak. Bláznivě miluju balónky, balóny a všelijaké míčky. Toužil jsem hrát fotbal - věřím, že bych to uměl, ale jsem na to moc malej.
Našel si mě můj pruhatý tygr a proto je hlavně můj. Nebo já jeho...? Asi jsem spadl ze stromu - přesně nevím - brečel jsem v lese na zemi a znělo to jako roztřesené vrčení. Tygr šel tenkrát na houby nebo na maliny - bylo to v dubnu, takže se šel možná jenom projít. Zvedl mě maličkou veveřičku těma velikánskýma packama a koukal na mě ohnivýma očima - v ten moment jsem věděl, že už se nikdy nebudu bát a nebudu sám, uklidnil jsem se a hned jsem ho měl rád. Od té doby každý duben slavím Nalezeniny. Hřeju se v jeho kožichu, běháme po lese, večer ho pak "čistím" od listí a bláta a dá mi to moooc práce! To víte, my plyšáci máme fantazie na rozdávání a zážitků dvakrát tolik!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fake breitling bentley turb watches fake breitling bentley turb watches | E-mail | Web | 2. května 2013 v 8:00 | Reagovat

Q. What kind of key opens the door on Thanksgiving?
http://www.latewatches.com/breitling.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama