O našem soudkovi a jeho talentu

28. listopadu 2010 v 19:15 | Rohlíček se soudkem |  Soudkova veselá RUPrika
Naši věrní fanouškové z Facebooku už vědí, že v hotelu RoBen používáme k chlazení či ohřívání vody na pití našeho soudka. Dnes vám představíme jeho a jeho novou, veselou, jak on říká: RUPriku.

Náš soudek v hotelu RoBen
Tohle na obrázku, to je on! Slouží nám věrně už déle než rok. Jak tu tak stojí a drží ty těžké barely s vodou, začali jsme si s ním povídat. On má takový dunivý až sudovitý hlas. Je s ním někdy  legrace. Svou těžkou práci nese statečně a krátí si někdy čas vymýšlením básniček, pořekadel a písniček. Tento víkend nás přemlouval, abychom mu na našem blogu také dali prostor. Protože ho máme rádi a že je tak veselý, nechali jsme se přesvědčit a tady je jeho nová RUPrika. Proč RUPrika? To bylo tak:
   Jednou jsme soudkovi objednali nové sudy. Když je pan řidič dovezl, hrozně sprostě nadával. Jeden soudek mu totiž rupnul a 20 litrů vody se rozlilo po autě. Stalo se to na takovém tom zpomalovacím hrbu, co teď na silnicích u přechodů bývají. Od té doby náš soudek často vzpomíná na ten ruplý sud. Tak si přál, aby měl na blogu RUPriku na paměť této události.
   Vybral si dokonce i své umělecké jméno. To se stalo tak, že jsme si my plyšáci povídali o hře sudoku a říkali jsme, že je to chytrá zábava. Náš soudek hned křičel, že chytrá je, protože je v ní on. Slovo sudoku obsahuje sud! No a že je také chytrý, jako ta hra, tak si začal říkat Sudok.
   Sudok nemá moc rád děti. Děsí ho, že by mu utrhly kohoutky, že by do něj plácaly a taky nemá vůbec rád vysoké hlasy. U nás v domě bydlí o patro níž asi tříletá holčička Sabina a na její pištění má Sudok alergii. Tady je o ní básnička:

O hrozné Sabině
(složil Sudok)


Když slyším v domě křičet holku Sabinu,
chtěl bych hned zvukotěsnou kabinu!
To abych nahlas vyváděl jak ona,
musim mít chobot a troubit za slona...
Až ji svým hlasem přehluším,
tak celej RoBen spadne,
jak vydržet to mám, netuším,
rady jsem nedostal žádné.
Až ozvou se zas její vejšky,
tak začnu vodou stříkat
a nebo tam pošlu pejsky -
jeeee, to se nesmí říkat!!!
Já jsem jen soudek kulatý,
sám nevím, jak se chovat,
ať poradí tygr pruhatý,
ten umí utěšovat!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 punerank punerank | E-mail | Web | 1. prosince 2010 v 1:15 | Reagovat

Jen skládej, sudoku dunivej, bude sranda. Vznikne další antistresová rubrika ruprika, ostatně, u vás jsou takový všechny! tak papa! nebo jak se loučíš ty?

2 short brides dresses short brides dresses | E-mail | Web | 2. května 2013 v 9:03 | Reagovat

Q. Why don't you see giraffes in elementary school?
http://www.threedress.net/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama